Autor Wiadomo¶ć
Kamilka
PostWysłany: Nie 21:16, 30 Kwi 2006    Temat postu:

Oki nie piszesz o mnie, ale wiesz nie jest to mile czytac cos takiego... jak macie jakis problem to zalatwcie to na zywo a nie na forum.... Blue_Light_Colorz_PDT_15 tak bedzie lepiej...dzieki za gratulacje, a Sandra faktycznie.....ma talent dziewczyna...
Majka
PostWysłany: Nie 15:07, 30 Kwi 2006    Temat postu:

Oj Kamilko ... przeciez dobrze wiesz ze nie pisze o Tobie tylko o wybranych :D . Gratuluje wam 3 miejsca a szczegolnie Sandrze, która w tym roku pokazała co potrafi :)
Kamila
PostWysłany: Czw 12:03, 20 Kwi 2006    Temat postu:

Zostaw dla siebie co o nas sadzisz!!! Jak Ci sie cos nie podoba to po co w ogole co kolwiek piszesz??? IDIOTKA!!
Majka
PostWysłany: Nie 15:07, 09 Kwi 2006    Temat postu: TANCZACE DZIEWCZYNY

Po co pisać o tym całym zespole. Niektóre tańcz±ce tam dizfeczyny to pierdolniete zdziry. a cały ten konkurs był lip± na poziomie podstawówki. Wiem bo moja mamu¶ka była współorganizatorem. Ale zycze wam sukcesów :P <lol2>
Kamilka
PostWysłany: Pi± 23:04, 03 Mar 2006    Temat postu: TANCZACE DZIEWCZYNY

Blue_Light_Colorz_PDT_13 W NASZEJ SZKOLE JAK ZA PEWNE WSZYSCY WIEDZA JEST GRUPA TANECZNA MALIBoo!!! CZY MOZNA BYLOBY COS O NICH NAPISAC????? ZASLUGUJA!!! ZDOBYLY 2 MIEJSCE W MIEDZYSZKOLNEJ LIDZE TANCA!!!!!!! mam nadzieje, ze takie informacje znajda sie na stronie naszego gimnazjum!!!! BYLO BY NAPRAWDE SUPER!!!